Grąžinimo sąlygos

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" 

Prekės nebus priimamos atgal arba keičiamos, jei buvo sugadintos, prarado prekinę išvaizdą, buvo naudojamos.

Prekės grąžinimo/keitimo kaštus padengiame mes, jei prekė buvo nekokybiška. Kitais atvejais už prekės grąžinimą/keitimą moka pirkėjas (jei netenkina prekės spalva, forma, tekstūra ir pan., bet prekė yra kokybiška). Grąžinamos prekės privalo būti siunčiamos registruotu paštu. Kitu atveju mes neprisiimame atsakomybės už dingusią siuntą.

Jeigu pirkote prekę ir pasirinkote : "mokėjimas pristatymo metu" sumokėjote papildomą 2 Eurų mokestį, grąžinant prekę, šis mokesti nebegrąžinamas.

Grąžinti prekes galite per 14 kalendorinių dienų nuo siuntos gavimo. Grąžinant prekę, kartu reikia pateikti laisvos formos prašymą, kuriame būtų nurodytos grąžinimo priežastys ir pirkėjo banko sąskaitos numeris, į kurią būtų galima pervesti grąžinamus pinigus.

Jeigu gavote siuntinį ir jame trūksta prekių arba gavote ne tas prekes, kurias užsisakėte, būtinai susisiekite su mumis 2 darbo dienų laikotarpyje el. paštu diana.xp777@gmail.com. Praėjus minėtam laikotarpiui pretenzijos dėl siuntinio turinio nebus priimamos.