Apyrankė "Kuncitas"

Apyrankė pagaminta iš Kuncito ir Ametisto
Kuncitas - yra pagrindinis pirmos dekados žuvų ženklo akmuo.

Kuncitas yra išskirtinis meilės akmuo, kuris padeda sujungti į vieną meilės giją įvairias meilės apraiškas. Šis mineralas padeda kurti mylinčias mintis, nuotaiką, emocijas ir jausmus, moko atsidavimo ir bendravimo su savimi ir supančia aplinka. Jo nuostabiai švelni energija lengvai prasiskverbia į pagrindinę būties šerdį. Jis išvalo ir išgrynina visų lygių jausmus ir emocijas. Kuncitas sužadina ir atgaivina besąlyginę, romantišką ir atsidavusią meilę ne bet kam, o tiems žmonėms, kurie yra svarbiausi jūsų gyvenime.
Šis akmuo skatina vidinį savęs pripažinimą ir saviraišką, o tai daro įtaką aplinkinių pripažinimui. Kuncitas yra akmuo, kuris sustiprina ir padeda valdyti širdies energiją, emocijas, jausmus. Kuncitas padeda pašalinti iš kelio visas kliūtis, sudaro sąlygas intuityviai žengti būtiniausius žingsnius, kad norai ir troškimai būtų įgyvendinti nuo pradžių iki galo. Kartais galvojame viena, o darome visai ką kita. Kuncitas padeda sujungti mintis bei veiksmus ir gauti puikų rezultatą.
Jis išsklaido negatyvumą, automatiškai perkelia vibracijas į atitinkamą vietą, kur yra reikalingiausia energija, apsaugo aurą, tarsi uždėdamas šarvus. Esant destruktyvioms situacijoms kuncitas padeda išlikti ramiam ir susikaupusiam, o kai užeina kvailiojimo metas, kvailiojama išmintingai.
Akmenys
Ametistas
Kuncitas
Zodiako ženklas
Žuvys
Spalva
violetinė

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras

Apyrankė "Kuncitas"

  • Gamintojas: DiDesign
  • Prekės kodas: 02136
  • Prieinamumas: 1
  • 34.00€
  • Be PVM: 28.10€

Galimi pasirinkimai

Žymės: apyranke su ametistu, kuncitas, kuncito apyranke, apyranke zuvims, ametistas