Vėrinys "Lava ir Tigro akis"

Vėrinys suvertas iš 8 mm akmenėlių. Ilgis 48 cm. 

Lava - Iš pirmo žvilgsnio nepatyrusiam žmogui tikriausiai nė nekiltų minčių, kad neišvaizdūs lavos akmenys gali turėti gydančių galių. Įsigilinus labiau, paaiškėja, kad jie liaudies medicinoje naudojami ilgus amžius. Jų kilmė suteikia ypatingų energetinių savybių.

 

Lava pasižymi įžeminimo savybėmis, dėl to tinka jausmams, emocijoms raminti. Taip pat lava susijusi su ugnies elementu, todėl suteikia raminančią, bet labai intensyvią energiją. Lava išsiveržia su galinga energija, todėl ji laikoma atgimimo simboliu, padedančiu nusimesti slegiančių emocijų naštą.

 

Lavos akmenys taip pat stabilizuoja ir įžemina pagrindinę čakrą Muladhara, nes jie turi labai stiprų ryšį su žeme ir jos centru. Kai kurių šalių liaudies medicinoje lavos akmenys buvo dalinami kareiviams, kad jie sugebėtų išlikti ramūs ir šaltakraujiški mūšio lauke.

 

Moksliškai įrodyta, kad lavos akmenys arba bazaltas skleidžia neigiamus jonus (neigiamo krūvio elektronus). Tai tie patys jonai, kuriais įkraunamas organizmas, kai žmogus vaikšto basas ant natūralių paviršių. Šie jonai gerina organizmo būklę, stiprina imuninę sistemą ir gali padėti išvengti kai kurių ligų.

Tigro akis - Apsaugos akmuo – saugo nuo neigiamų energijų, išorės pavojų, apsaugo namus. Suartina partnerius – stiprina fizinę aistrą bei dvasinę harmoniją, padeda suprasti vienas kitą be žodžių. Suteikia atsakomybės ir stabilumo tarpusavio santykiams.Tinka derinti su kitais akmenimis bei nešioti visą laiką. Žadina kūno energiją bei padeda koncentruoti valią, suteikia aštrumo protui, skatina entuziazmą, pozityvų požiūrį į gyvenimą.  Padeda susikaupti, dirbant atkreipia dėmesį į detales, suteikia optimizmo, ypač tinka nervingiems, nestabiliems žmonėms.

Padeda apsispręsti, nesusipainioti abejonėse, stresuose, skatina įžvalgą neaiškiose situacijose, prtraukia sėkmę versle, apsaugo nuo bankroto ir finansinių rūpesčių. Padeda nugalėti baimę, nerimą, įkyrias mintis, priimti logiškus sprendimus, neša klestėjimą ir sėkmę. Todėl siūloma nešioti verslininkams, jėgos struktūrų darbuotojams, vairuotojams.
Tinka meditacijoms.
Akmenys
Lava
Tigro akis
Zodiako ženklas
Dvyniai
Vėžys
Liūtas
Mergelė
Skorpionas
Ožiaragis
Žuvys
Spalva
juoda
ruda

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras

Vėrinys "Lava ir Tigro akis"

  • Gamintojas: DiDesign
  • Prekės kodas: 0531
  • Prieinamumas: 2
  • 28.00€
  • Be PVM: 23.14€

Žymės: lava ir tigro akis, papuosalai vyrams, kaklo papuosalas vyrams, lavos akmuo, tigro akis