Vėrinys "Obsidianas ir Lava"

Vėrinys suvertas iš 8 mm akmenėlių. Vėrinio ilgis 48 cm. 

Lava - Iš pirmo žvilgsnio nepatyrusiam žmogui tikriausiai nė nekiltų minčių, kad neišvaizdūs lavos akmenys gali turėti gydančių galių. Įsigilinus labiau, paaiškėja, kad jie liaudies medicinoje naudojami ilgus amžius. Jų kilmė suteikia ypatingų energetinių savybių.

 Lava pasižymi įžeminimo savybėmis, dėl to tinka jausmams, emocijoms raminti. Taip pat lava susijusi su ugnies elementu, todėl suteikia raminančią, bet labai intensyvią energiją. Lava išsiveržia su galinga energija, todėl ji laikoma atgimimo simboliu, padedančiu nusimesti slegiančių emocijų naštą.

 Lavos akmenys taip pat stabilizuoja ir įžemina pagrindinę čakrą Muladhara, nes jie turi labai stiprų ryšį su žeme ir jos centru. Kai kurių šalių liaudies medicinoje lavos akmenys buvo dalinami kareiviams, kad jie sugebėtų išlikti ramūs ir šaltakraujiški mūšio lauke.

 Moksliškai įrodyta, kad lavos akmenys arba bazaltas skleidžia neigiamus jonus (neigiamo krūvio elektronus). Tai tie patys jonai, kuriais įkraunamas organizmas, kai žmogus vaikšto basas ant natūralių paviršių. Šie jonai gerina organizmo būklę, stiprina imuninę sistemą ir gali padėti išvengti kai kurių ligų.


Obsidianas -Atitinka ugnies elementą, labai tinka antrepreneriams ir verslininkams, gerina ištvermę ir savikontrolę. Tai labai stiprus akmuo. Todėl nepasiruošusiems su juo geriau nejuokauti. Dirbantiems su savimi rimtai jis būtinas, nes pažadina pasąmonėje glūdinčius jausmus, baimes, traumas, skausmus. Jo pagalba galime pamatyti savo šešėlinę pusę. Taip pat į dienos šviesą iškelia ir užmirštus sugebėjimus, net iki aiškiaregystės. Akmuo padeda siekiantiems atsikratyti blogų įpročių.

Gali būti ir kitas derinys su kitais akmenėliais. Rašykite el. laišką


Akmenys
Lava
Obsidianas
Zodiako ženklas
Skorpionas

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras

Vėrinys "Obsidianas ir Lava"

  • Gamintojas: DiDesign
  • Prekės kodas: 056
  • Prieinamumas: 1
  • 29.00€
  • Be PVM: 23.97€

Žymės: lavos akmuo, auksinis obsidianas, verinys su lava, papuosalas vyrams,